zamknij
REKLAMA
aaa

Jest to możliwe, dzięki serwisowi IC Comfort, przez który łatwo zamówisz każdą usługę w warsztacie bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Zlecasz naprawę na stronie iccomfort.pl, umówionego dnia kierowca odbiera od Ciebie auto spod drzwi domu lub biura, odprowadza je do warsztatu, gdzie usługę wykonują doświadczeni mechanicy. Jeszcze tego samego dnia auto zostaje odstawione na miejsce. Płatność zostanie pobrana po wszystkim z twojej karty. Brzmi wygodnie, prawda? W dodatku zlecona w ten sposób naprawa auta nie kosztuje ani grosza więcej, a pierwsze zlecenie nawet 40 zł mniej*! Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zniżkę na dowolną usługę w warsztacie zamówioną przez IC Comfort. Kod rabatowy jest ważny na terenie Warszawy.

40 zł zniżki na każdą usługę

Oferta IC Comfort obejmuje usługi warsztatowe z zakresu przeglądów, serwisu klimatyzacji, mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej, wulkanizacji oraz usługi dodatkowe – samochód zastępczy, holowanie auta i wynajem boxów dachowych. Na każdej z nich możesz zaoszczędzić 40 zł*. Oferta się opłaca, zwłaszcza przy zamówieniu usługi, której koszt nie jest zbyt wygórowany, jak np. serwis klimatyzacji, wymiana filtra i oleju, wymiana klocków czy wulkanizacja, ale zniżka obowiązuje na dowolną usługę. Skorzystaj z promocji, zamów usługę z odbiorem i odstawieniem auta pod drzwi, a podsumowując zamówienie wpisz kod rabatowy: „Autofakty”. Ofertą objęta jest każda usługa i naprawa auta na terenie Warszawy. Odbiór i odstawienie auta pod drzwi nie jest dodatkowo płatny, masz je w cenie naprawy.

Kluczyki w dobrych rękach

Oddając kluczyki do swojego samochodu w ręce pracownika IC Comfort możesz być pewny, że auto bezpiecznie trafi do serwisu – odbierze i odstawi je pod drzwi twojego domu lub biura pracownik warsztatu. IC Comfort bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za twoje auto od odbioru aż po zwrot po wykonanej naprawie. Właścicielem serwisu jest Inter Cars, największy importer i dystrybutor części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma, za którą stoją lata doświadczenia i renoma. Warsztat, do którego pojedzie twoje auto, to jeden ze współpracujących z firmą serwisów samochodowych.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ  Naprawa szyby samochodowej - czy jest opłacalna?

Przejrzyste warunki

Klienci IC Comfort dostają gwarancję na okres 12 mies. na wykonaną usługę i 24 mies. na zamontowane części samochodowe. Wraz z naprawionym autem otrzymują także pełną dokumentację naprawy (raport usług i zamontowanych części). Wszystko zostaje potwierdzone certyfikatem wysłanym na e-mail, niezwłocznie po wykonaniu usługi. Opłata za usługę zostaje pobrana po odbiorze auta, automatycznie z twojej karty, podpiętej wcześniej pod konto użytkownika IC Comfort. A w razie zapotrzebowania na dodatkowe naprawy, które mogą zostać zdiagnozowane, gdy auto już jest u mechanika, wszystkie wyceny zostaną z tobą skonsultowane przed rozpoczęciem naprawy. W przypadku braku akceptacji kosztów, nie zostaną rozpoczęte.

Wypróbuj IC Comfort i przekonaj się, jak można serwisować auto bez wychodzenia z domu lub pracy, zyskując czas dla siebie. Wejdź na iccomfort.pl i odbierz zniżkę 40 zł* na dowolną usługę na terenie Warszawy. Zapamiętaj KOD RABATOWY – „Autofakty”.

*przy zamówieniu za min. 200 zł.

Tagi: części samochodowediagnostyka komputerowadobry mechanikmechanikmechanik samochodowynaprawa autserwis klimatyzacjiwarszawawarsztat samochodowywarsztat warszawawulkanizacjawymiana akumulatorawymiana klockówwymiana oleju wymiana filtrawymiana opon przegląd samochodu
Auto Fakty

Autor Auto Fakty

DODAJ KOMENTARZ