zamknij
AKTUALNOŚCI

Łatwa wymiana opon w bezpiecznym warsztacie? Gwarancja na opony i assistance na rok gratis!

REKLAMA
wymiana opon intercars

Sieć InterCars wraz ze zrzeszonymi warsztatami wychodzi naprzeciw kierowcom wraz z wyjątkową usługą wymiany opon oraz pakietem gwarancji i assistance.

W obliczu sytuacji epidemiologicznej należy utrzymać dystans społeczny oraz zachować zasady higieny i bezpieczeństwa. To zupełnie nie wyklucza korzystania z warsztatów samochodowych, a także z potrzeby wymiany opon – ma to kluczowy wpływ na bezpieczeństwo drogowe. Aby ułatwić kierowcom zadanie, InterCars wprowadza „Łatwą Wymianę Opon w Bezpiecznym Warsztacie”. 

Cała procedura wymiany zamyka się w 3 prostych krokach:

1 – Telefon do call center. Wykwalifikowany doradca pomoże wybrać odpowiednie opony.

2 – Umówienie wizyty w serwisie. Opony zostaną tam dostarczone darmowo. Warsztat spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

3 – Wybór dowolnego dnia i godziny. Opony zostaną wymienione z zachowaniem zasad higieny. Zapłatę realizuje się bezgotówkowo z minimalnym kontaktem.

Wystarczy zadzwonić na 22 511 30 30

To nie wszystko, bo wybrane warsztaty oferują jeszcze usługę przechowania opon zimowych, co jeszcze bardziej ułatwia cały proces. W ramach zakupu i wymiany opon, sieć InterCars przygotował dla kierowców dodatkowe gratisy! Są to:

  • Roczna gwarancja na uszkodzenia mechaniczne Twoich opon
  • Roczne Assistance 24h Twojego samochodu

Oba te pakiety oferowane są gratis! Szczegóły akcji „Łatwej Wymiany Opon w Bezpiecznym Warsztacie” oraz regulaminy znajdziesz na dedykowanej stronie InterCars. Więcej dowiesz się także w call center pod nr 22 511 30 30.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ  Obecna pozycja rynkowa Audi to zasługa... Mercedesa! Brzmi bezsensownie, prawda?
Tagi: oponywymiana opon

DODAJ KOMENTARZ