zamknij
REKLAMA
warsztat samochodowy

Serwisujesz swój samochód u mechanika, którego dodatkowo chciałbyś wynagrodzić? A może masz do któregoś pretensje i chciałbyś się tym podzielić? Właśnie ruszyła kampania „Doceń swojego mechanika” skierowana zarówno do warsztatów samochodowych, jak i ich klientów. Na biorących udział w konkursie czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs „Doceń swojego mechanika” dotyczy warsztatów samochodowych zrzeszonych na platformie internetowej Motointegrator (www.mi.eu). Akcja ruszyła 19 lipca i potrwa do 10 września br.

Doceń swojego mechanika – zasady uczestnictwa

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci warsztatów zarejestrowanych na platformie Motointegrator. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie jakiejkolwiek usługi w jednym z takich warsztatów i zamieszczenie swojej opinii na jej temat. Osoba biorąca udział w konkursie musi mieć ukończone 18 lat i nie może być pracownikiem organizatora, ani jego najbliższą rodziną.

Opinia umieszczona na stronie www.mi.eu składa się z dwóch części – liczbowej oraz opisowej. Część liczbowa opinii określa jakość wykonanej usługi w skali od 1 do 5, część opisowa zaś określa szczegóły wykonanej usługi.

Nagrody dla zwycięzców

Spośród opublikowanych opinii komisja konkursowa wybierze trzy najciekawsze, na które czekają nagrody. Zdobywca I miejsca otrzyma bon o wartości 3000 zł na całoroczny serwis swojego auta w wybranym warsztacie należącym do platformy Motointegrator.

Za drugie miejsce przewidziano bon o nominale 1500 zł na zakup opon marki Bridgestone w sklepie internetowym organizatora. Z kolei za trzecie miejsce przyznany zostanie bon o wartości 650 zł na zakup części bądź wykonanie usługi w wybranym warsztacie zarejestrowanym na www.mi.eu.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi za pośrednictwem serwisu w dniu 20 września 2017 r.

Nagrody także dla warsztatów

W ramach konkursu „Doceń swojego mechanika” w kategorii „Warsztat samochodowy” rywalizować ze sobą będą także warsztaty. Udział w tej kategorii konkursu mogą wziąć wszystkie serwisy samochodowe zarejestrowane na stronie www.mi.eu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ  Ksenony - zrób to sam? Nie bądź Januszem mechaniki!

Zwycięzcą konkursu zostanie ten warsztat, który uzyska największą liczbę opinii w przeliczeniu na jedno stanowisko, a jednocześnie otrzyma najwyższą średnią ocen lub średnia ta wyniesie co najmniej 4,5.

Za zajęcie jednego z pierwszych trzech miejsc warsztaty zdobędą nagrody – pakiety o wartości odpowiednio 25 tys., 15 tys. oraz 10 tys. zł. W ramach każdego pakietu wykonany zostanie audyt warsztatu, który pomoże zoptymalizować jego działalność. Ponadto wykonana zostanie modernizacja poczekalni dla klientów bądź zapewnione zostanie wyposażenie warsztatu w niezbędne sprzęty lub urządzenia w ramach wygranej kwoty.

Zwycięzcy w tej kategorii zostaną ogłoszeni podczas 16. Targów Inter Cars, które odbędą się w dniach 22-24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szczegóły i regulamin konkursu „Doceń swojego mechanika”, dostępne są na stronie www.mi.eu/dajsiedocenic (dla warsztatów) oraz www.mi.eu/docen (dla kierowców).

Tagi: warsztaty samochodowe
Wojciech Traczyk

Autor Wojciech Traczyk

W branży motoryzacyjnej już od ponad piętnastu lat. Lubię wszystko, co ma cztery koła, ale interesują mnie również inne zagadnienia z szeroko pojętej branży - od nowinek technologicznych, poprzez kwestie dotyczące zmieniających się przepisów, aż po inwestycje w branży automotive czy też rozbudowę infrastruktury drogowej.

DODAJ KOMENTARZ